5. september 2025 – Člani Društva upokojencev Slovenske Konjice smo se zbrali na tradicionalnem poletnem pikniku. Tokrat smo za prijetno druženje izbrali Okrepčevalnico Lovski dom v Konjiški vasi.
Spet se je potrdilo, da upokojenci potrebujemo le dobro družbo, pa pozabimo na skrbi in težave. Dobra hrana, vesela glasba, ples in pesem so le dodane vrednosti. Vsega je bilo v izobilju. Piknik je z opisom aktualnega dogajanja v društvu obogatila predsednica Milica Dabanovič, harmonikar Primož je bil neutruden, tekmovalci v balinanju pa zagrizeni – v moški konkurenci je zmagal Luka Podpečan, v ženski Milena Brdnik. Vsi pa smo bili zmagovalci v prenašanju bremena let…
Tako je v konjiškem društvu upokojencev, kjer so s septembrom znova zaživele številne dejavnosti, ki se jim lahko priključite. Vabita vas moški in ženski pevski zbor, rokodelska skupina Spominčice, zeliščarice v sekciji Kopriva in številne športne ter rekreacijske skupine. Če dodamo še prostovoljstvo v programu Starejši za starejše, predavanja in izobraževanja, izlete in letovanja, se res splača postati član društva!




