Strelke druge v dopisni ligi

20. april 2018 – Članice našega društva in Strelskega društva Slovenske Konjice so v dopisni strelski ligi dosegle drugo mesto, kar je po četrtem mestu na državnem prvenstvu veteranov lep uspeh.

Zaključek regijskega veteranskega prvenstva Dopisne strelske lige je bil na strelišču Dolič. Naše strelke (Martina Kelemina, Nežika Vivod in Zofija Voler) so ekipno zasedle drugo mesto. Prva je bila ekipa Juteks Žalec in tretja SD Dolič. Enaka je bila razvrstitev v zadnjem kolu, v katerem je v ženski konkurenci veterank nad 50 let Zofija Voler dosegla drugo mesto (prva je bila Karolina Ferme). V finalu se je pomerilo 8 najboljših strelk. 1. mesto je pripadlo Karolini Ferme, 2. mesto Pavlini Glušič (obe Juteks Žalec), 3. mesto Martini Kelemina in 4. mesto Nežiki Vivod.

Strelska ekipa našega društva na domačem strelišču: Martina Kelemina, Nežika Vivod, Milena Brečko Poklič in Zofija Voler.